Ander Herrera: Manchester United připravuje fantastický tým

Ander Herrera se domnívá, že Manchester United „připravuje fantastický tým“ kvůli vzniku několika mladých hráčů v této sezóně, a dodává, že tým Louisa Gaala musí být pozitivní ve snaze zajistit si místo Ligy mistrů a při převzetí když v sobotu navštíví Old Trafford.

Herrera, pozdní náhradník v dramatickém semifinále finále FA Cupu v sobotu, říká, že jako Anthony Martial a Marcus Rashford by měli poskytnout spoustu příčinou optimismu i přes to, co bylo, poháru uteče stranou, do značné míry zklamaná kampaň. Anthony Martial by měl být ponechán sám, aby poskytl neúprosný proud hrozby | Barney Ronay Přečtěte si více

„Myslím, že za poslední dva nebo tři měsíce jsme měli pocit, že připravujeme fantastický tým,“ řekla Herrera. „Mladí hráči – fantastická kombinace mezi nimi a zkušenými hráči.Mohu považovat sebe a půl. Mohu také pomoci.

„Mají tempo. Mají představivost nejen Anthony a Marcus, ale také Jesse [Lingard] a Memphis [Depay]. Mají fantazii udělat fantastický tým, ale nechci se dívat tak daleko dopředu. Teď máme fantastický tým, fantastickou šanci vyhrát titul a máme šanci porazit Leicester doma, protože jsme v dobrém momentu a bojujeme o top čtyři. Musíme být optimističtí a pozitivní. „Herrera říká, že vítězství v Wembley, které bylo dosaženo vítězstvím vítězů z Martial, které vytvořil Španělsky, byla jen odměnou pro tým a příznivce , kteří kritizovali vedení společnosti Van Gaal na různých místech kampaně.

„Zasloužili jsme si to,“ dodala Herrera. „Naši fanoušci si to zasloužili.Jsme ve finále, ale musíme si uvědomit, že ještě nic nevyhrál. „