Barnsley vyhodil Tommyho Wrighta po obvinění proti asistentovi hlavního trenéra

Padesátiletý Skot, který popřel provinění, byl okamžitě přerušen poté, co ve středu vyšlo najevo obvinění z deníku Daily Telegraph, ale klub šampionátu ukončil smlouvu s okamžitou platností.

Prohlášení zveřejněné na webových stránkách Barnsley řekl: „Setkání mezi klubem a panem Wrightem se konalo dnes ráno, kdy se ho zúčastnil generální ředitel klubu Linton Brown. Po zvážení odpovědi pana Wrighta na obvinění z dnešního deníku Daily Telegraph o porušování pravidel FA týkajících se převodů hráčů byl pan Wright propuštěn.Klub bude i nadále plně prošetřovat dané záležitosti a bude podle potřeby spolupracovat s regulačními orgány. “

Mluvčí Wright byl citován jako výrok poté, co se objevily obvinění:„ Jakékoli navrhované zákony odporující trestnímu právu nebo ti FA a Fifa jsou kategoricky odepřeni. “

Bývalý Leeds, Leicester a Oldhamův winger byli natáčeni novinami, které zřejmě říkali novinářům, kteří vystupují jako zástupci falešné asijské investiční společnosti, že by mohl umístit hráče na Klub šampionátu výměnou za nedovolené platby.

„Můžu vám doporučit hráče, abych vás poznal… že jsem odešel a viděl jsem, a pak budete muset dělat své pikantní obchody, ať děláte cokoliv,“ on je natáčel říkat.

Podle novin, když Wright byl nabídnut na následující schůzce obálka, která tvrdí, že obsahovala bankovky, on říkal “na zdraví, jen dát to tam”, označovat sousední místo. / p>

Barnsleyova rychlá reakce na zprávu Telegrapha c ame během hodiny Ligy manažerů asociace říká, že to bylo frustrováno s novinami za to, že neposkytly všechny své důkazy fotbalovým orgánům.

Queens Park Rangers ve středu řekl, že pokračují v interním vyšetřování do chování svého manažera, Jimmyho Floyda Hasselbainka, poté, co byl telegrafem jmenován ve svém vyšetřování.Noviny tvrdily, že Holanďan požádal o poplatek ve výši 55 000 liber za práci pro falešnou firmu z Dálného východu, která se snaží prodat hráče do klubu. Hasselbaink popřel provinění.

„Klub znovu opakuje, že tato obvinění bereme velmi vážně,“ uvedlo prohlášení. „V rámci vyšetřování se dnes ráno s generálním ředitelem Lee Hoosem a ředitelem fotbalového klubu Les Ferdinand oba setkali s Hasselbainkem, aby s ním pohovořili o jeho verzi akcí. , čímž Hoos oslovili všechny hráče a personál, aby vysvětlili postoj klubu.V rámci probíhajícího vyšetřování bude klub muset zobrazit neupravenou verzi videozáznamu a celý přepis diskuzí, které proběhly.

„Vážíme si, že fanoušci QPR chtějí tento problém řešit co nejrychleji co je to možné, a to je záměr klubu. Mezitím Hasselbaink a jeho zaměstnanci pokračují v přípravě týmu na náš zápas proti Fulhamu o tento víkend. “