Bwin

bwin sazkyBwin je světovou jedničkou v oblasti online sportovních sázek a her. Každý den na stránkách Bwin se uzavírá přibližně 30000 sázek, v 90 různých sportech a veškeré informace najdete v 22 jazycích.
Bwin je společnosti, která je licencována a regulována na Gibraltaru vládou Gibraltaru a Gibraltarským regulačním úřadem.

Provozovatelem internetových stránek společnosti Bwin je firma ElectraWorks Limited, která splňuje veškeré požadavky a podléhá přísným předpisům dozoru vlády Gibraltaru a gibraltarského komisaře pro hazardní hry, které jsou stanoveny v dekretu Gibraltar Gambling Act.

Bwin casino bonus: 200 EUR pro nové hráče kasína
Typ bonusu
Bonus k prvnímu vkladu do kasína
Výše bonusu v %
100%
Maximální hodnota bonusu
200 EUR
Přidání bonusu
Automaticky
Podmínky pro přidání bonusu
Okamžitě po provedení vkladu

BWIN – BONUS 200 EUR – zaregistrovat se

Kromě administrativních předpisů klade velký důraz na zájem svých zákazníků a řídí se i kodexem asociace European Gaming and Betting Association (EGBA), která stanovuje přísné normy pro zabezpečení a odpovědné řešení problematických témat, jako je například ochrana mladistvých nebo hráčská závislost.
Registrace. Založení hráčského účtu Bwin je jednoduché a je úplně zdarma. Registrační formulář vypadá jako menší osobní dotazník, který po Vás bude chtít obecné info (jméno, příjmení, adresa), následují identifikační údaje našeho účtu (uživatelské jméno, heslo, osobní/bezpečnostní otázku).

Samozřejmosti je potvrzení Vašeho souhlasu s podmínkami a pravidly Bwin. Podmínkou pro založení účtu a registraci na Bwin je dovršení věku 18 let. Vzhledem k tomu, že ve Spojených Státech tento způsob hraní je zakázán, tím pádem hned při registraci najdete upozornění, že občanům USA Bwin žádné sázky nenabízí. Registrace otevírá přístup ke všem produktům, které Bwin nabízí na svých stránkách. Pro sázení na skutečné peníze budete muset ale vložit skutečné peníze na svůj účet. Správnost a pravdivost registračních údajů bude zkontrolované při proplacení výhry základě úředních dokladů před uskutečněním peněžní transakci.

bwin live

Hráčský účet. Takže registrace proběhla, dalším krokem je nabití svého účtu. Bwin nabízí několik možnosti pro převod peněz, které mají své klady a zápory, a jsou na zvážení každého konkrétního uživatele. Nejrozšířenější jsou bankovní převody a platební a kreditní karty. Výhodou obou těchto metod je to, že nepotřebujete hotovost ani šek, a peníze se převádějí elektronicky rovnou z vašeho bankovního účtu na jiný, minimální částka je 300 Kč. So ale tady i určité nevýhody: bankovní převod může trvat až 7 dní a musíte pohlídat poplatky, případně se informovat u své banky.

bwin platby

Platby kartami jsou u Bwin zpoplatněný hodnotou, odpovídající 2% z převedené částky. Další rozšířenou možnosti je Paypal, který je jednoduchou, rychlou a bezpečnou metodou, peníze budete mít zapsané hned a převádějí se bez poplatku. Stejnými výhodami můžou se pochlubit převody Firstgate a Moneybookers. Bwin přijímá platby v následujících měnách EUR, CHF, USD, £, DKK, SEK, NOK, PLN, CZK, HUF, YTL, HRK, RON, RUB, EEK, LVL, LTL, BGN, ale vyhrazují si právo pozastavit uzavírání sázek nebo podávání vkladů v určitých měnách: zůstatek v odpovídajících měnách bude vracen uživateli.

Jeden uživatel může mít jenom jeden registrovaný účet. Pokud na účtu neprobíhají žádné transakce, uživatel nehraje, nevkládá a nevybírá peníze, účet se považuje za neaktivní a je zpoplatněn určitou částkou, která se strhává ze zůstatkové částky na účtu. Po 18 měsících si Bwin vyhrazuje právo účet uzavřít.
Promo akce. Bwin nabízí řádu bonusů pro své klienty, které se dá použit výhradně pro účely sázení nebo hraní, tj. nelze je proplatit ani převést.