Chelsea Eden Hazard a Diego Costa se oblékají do Southamptonu

Chelsea je hlavní výzva pod Antonia Conte vypadá více přesvědčivě s každým týdnem. Bylo to pravděpodobně víc impozantně postavené vítězství než to, co Manchester United předal tak silně v minulé neděli, vyhráli proti jednomu z formálních týmů v divizi a straně, která tu od února neztratila. Southampton skončil pocit, že je opuštěný. Vzhledem k tomu, že hostitelské vlastnosti této komfortně vyhraje, byl pozoruhodný.

Jednalo se o ukázku nové síly. Toľko bylo provedeno z tříčlenného defenzivního bloku v Itálii – systém, který byl zoufalý, když Chelsea byl příliš často vystaven jako zranitelný – ale bez problémů se přeměnil na pět, když to bylo zapotřebí, s křídlovými zády Bet365 pracujícími horečně na obou koncích hřiště a střediska plné energie a průmyslu.Oni se skvěle přizpůsobili změnám formace a nebyli porušeni během 410 minut fotbalu Premier League, všichni kromě pět z nich byli s trio středních polovin obtěžující jejich soupeřů záměr.

tým, který se v posledních týdnech ukázal být tak křehký proti pohybu tekutin, které nabízejí Liverpool a Arsenal, objevili ocel. Vybíjení průchodu těmito pevnými masivními břehy modré musí cítit obtížný úkol. Jeden byl mimo Southampton. Thibaut Courtois udělal jeden úporný komentář z volného kopu Dusana Tadiče a sledoval, jak Charlie Austin vedl přes bar a vynaložil další úsilí vyloučenou pro ofsajdu. tým, který se během nedávných týdnů zabýval stůl, by měl očekávat větší škody než to.Claude Puel citoval únavu jako faktor, který přispívá, ale obrazový náraz na hlavu proti cihlové zdi po dobu 90 minut může mít pravděpodobně takový účinek. „Je to tak těžké hrát Bet365 bonuses proti,“ přidal Francouz povzdech. Facebook Pinterest Chelsea Antonio Conte má vysokou chválu střelců Hazard a Costa.

Tvrdohlavý, dobře seřadil obranu sám by nebyl dost zvítězit zde, ale Chelsea pochlubit dostatečnou jiskru forwardových oblastech vydělávat na takovou pevnost .Tyto křídla, a zvláště oživený Victor Moses vpravo, nabízejí tempo a šířku, zatímco triky Eden Hazard a Pedro spojují vzrušující s hrubou silou Diego Costa. Cíl, který mezinárodní španělština naklonila tak slavně mimo Fraser Forster, který byl vystaven těsně mimo pokutový areál, 10 minut do druhé poloviny, když Cuco Martina bezvýrazně zavěsila nohu v nepolapitelném pokusu zablokovat, byla jeho osmička v této sezóně a 40. v pouhých 64 vrcholových letadlech, rekord je o to víc ohromující vzhledem ke svému vlastnímu poměrně pečlivému přínosu v minulých sezonách.

Costa nemusí vždy vidět „oko-k-oko“ s manažerem, který je stejně intenzivní na dotyku, trávník, ale hráč, jehož temperament tolik často nechal otevřený k sankcí, vedl čáru přes čtyři ligové výhry bez nahromadění páté žluté karty termínu, který Bet365 mobil uvidí, že mu slouží zákaz.28letý hráč se již více než měsíc účinně hrál na okraji zavěšení, a přitom si zachoval svůj prach, ale zajistil, že jeho neslavný fyzický a zánětlivý přístup nepřekročil hranici. V určitém okamžiku přijde žlutá cesta Costa, ale v současné době je vhodnější uznat, jaký tým přispívá k týmu.

Pak existuje nebezpečí. Byl to Belgičan, který uklidnil návštěvníky před St Mary’s, chytrým posunem upfield, který vyvrcholil tím, že Mojžíš proklouzl návrat kolem Ryana Bertranda za křídlo a vyhýbal se Steveovi Davisovi.On si vzal čas, aby škádlil s Davisovými kluznými náčiními předtím, než začal stříhat dovnitř a kopal malý výstřel přes Forsterovy nohy na jeho téměř post.Romelu Lukaku a Ross Barkley dostat Everton zpět na trati proti West Ham Přečtěte si více

To byla třetina po sobě jdoucích zápasů, ve kterých Hazard dosáhl, čímž změnil sezónu na pět. V této sezoně dosáhl více gólů v deseti hrách, než když se v posledních 31 zápasech shromáždil, a když se takhle podílí, je méně spokojen. „Po obtížích minulého ročníku se vrátil na dobrou úroveň,“ řekl Puel, který odevzdal Hazardovi svůj první debut v Lille.25letý herec byl zde neustálou hrozbou, protože byl po celou sezónu a byla odmítnuta další odměna pouze díky excelentnosti společnosti Forster a včasnému odposlechu José Fonte. Southampton by se neměl v tomto nesouladu příliš vadit dlouho. Oni mají Internazionale přijít zde ve čtvrtek v Europa League, když Puel bude hledat okamžitou odpověď. Oni jsou víc než schopni tvrdit, že kravata tak působivá má svou vlastní nedávnou podobu dokázanou, ale tady to bylo Chelsea, kteří se ukládali sebe více soudržně. Trvalo jim 20 zápasů a do nového roku se shromáždilo tolik bodů v loňské sezóně. Tentokrát je to jejich nepříjemná přítomnost, která se vznáší na předním triu.