Chelsea ukáže své věci ve výstřelu na okraji Barcelony

Jakýkoli manažer, který stojí za svou sůl, bude tvrdit, že jen blázen by se příliš ponořil do toho, jak jedna strana vystupuje před skutečnou akcí.

Přestože Jose Mourinho vede zpět do Londýna při vyvrcholení Chelseaových tří Zápas v severoamerickém pre-sezónním turné, bude portugalština spokojena s prací, kterou jeho tým dosáhl, bezpečně s vědomím, že je toho ještě víc. Jose Mourinho: Rafa Benitez zničil mou práci v Inter během šesti měsíců. >

Nebylo příliš mnoho na to, aby se na některém z displejů v New Yorku, v Charlotte nebo ve Washingtonu DC dostalo vzrušení nebo deprese.Druhý penaltový souboj triumf za sebou stačilo, aby uviděl Barcelona, ​​Thibaut Courtois opět ukázal ocel pod tlakem, skvěle šetřil Gerard Pique před Loic Remy urovnal záležitosti. Sezónní jízdenka. Desátá minutka otvírače Eden Hazera byla naprosto vynikající a podávala si pozornost belgické touze vyskočit z místa, kde skončil minulou sezónu. Barcelona, ​​přes Luis Suarez a Sandro Ramirez, posunul tým Luis Enrique před, před Gary Cahill je statečný hlavičku vytyčila Chelsea úrovni.Cahill se v příštích 24 hodinách dozví, jestli bude potřebovat masku namontovanou k ochraně podezřelého zlomeného nosu, zatímco Diego Costa pocítil křehký kmen, který bude sledován. Poptávka po fotbalu Premier League kolem Globus zajistil Mourinho boční dotek v Londýně jen čtyři dny před otevřením sezóny v neděli proti Arsenalu v komunitním štítu. Jetlag může být bolest, dokonce i pro nejvýraznější sportovce, a to nebude “ T být překvapením vidět portugalské strany produkovat takový pomalý, sporadické období hry proti jejich londýnským soupeřům, který charakterizoval některé jejich úsilí v průběhu tří zápasů během tohoto dvou týdnů pobytu. Nicméně, Mourinho je Hráči se vracejí s neocenitelnou komoditou zápasových minut v nohách a dvojitými tréninkovými sezeními v plicích.Facebook Twitter Pinterest Gary Cahill dostává pach v nosu. Fotografie: Matthew Ashton – AMA / Getty Images

„Nikdo se neobával o výhru nebo ztrátu. Je to jako školení pro nás oba. Hledali jsme nejlepší intenzitu. Bylo to 2-2, ale mohlo to být 4-4. Sankce neznamená nic, ale pro lidi je to něco hezké, „řekl Mourinho.“ Barcelona jsou školení jako my a bez jejich nejlepšího hráče [Messi], který je stále na dovolené. Máme malou předsezóni, potřebujeme zápasy, a tak jsem řekl, že díky Luis Enrique nám poskytl skvělý trénink.

„Půjdeme do neděle s 21denními přípravami, což nestačí. Je to otevření sezóny proti špičkovým týmům a soupeřům.Je to stále příprava zápasu, ale vyhrávat trofej je vždy motivací. „

Pokud jde o představení na hřišti, byla tato cesta pomalým hořákem.

Proti New York Red Bulls straně plné mladých nezkušenosti pomohly dostat nějaké šťávy tekoucí a míle v nohách. V sobotu v Charlotte, daleko lepší opozice v podobě Paříže St Germain viděla další otřesné otevření následovalo silnější druhou polovinu, posiloval debut Falcao a praný přestřelka Vítězství nad francouzskými šampiony. To však určitě může být považováno za kyselý test pro Mourinho.Mistři Evropy, i když bez útočných talentů Lea Messiho a Neymara, budou vždycky přísnou zkouškou bez ohledu na to, jaký je čas v roce. Takže po pulzujícím 45 minutách v džemem zabaleném domě Washingtonu Tým NFL, anglický šampión, vyrobil své nejvíce plynulé, tekuté displeje tak daleko.Chelsea 2-2 Barcelona (Chelsea vyhrát 4-2 na tresty) – jak se to stalo Přečtěte si více

Hodně na únavu, kvalitu opozice a velkoobchodní změny na obou stranách.

Mourinho, zločinec ve Španělsku po jeho bouřlivém kouzlení v Realu Madrid, oznámil, že se jednalo o nebezpečí, a ne o Cristiano Ronaldo, který si zaslouží být znám jako druhý nejlepší hráč na světě.S deseti minutami a s Nemanjou Matic a Kurt Zoumou, kteří se už blížili, se Belgičané spokojili s portugalskými slovy. Přátelský nebo ne, to byl mistrovský cíl, Hazard přeskočil poslední čtyři barcelonské výzvy předtím, než chladně hladila míč kolem Marc-Andre Ter Stegen.

Byl to úžasný, Messi-esque moment magie. >

Chelsea byla vybojovaná, ačkoli Luis Suarez vypadá, že nikdy není z hry.Uruguayan donutil Courtoise k inteligentní zastávce před tím, než Costa, který se pustil do branky, mohl jen klouzat, když měl být testován Ter Stegen. Střelec John Stones z Evertonu se od doby, kdy se Mourinho dotkl, Chelsea je Montreal base téměř před dvěma týdny a se západním Londýn klubu obhajování opouštět hodně být žádoucí ve všech třech hrách, to není snad divu, 21-rok-starý je honil tak energicky. První dva výkony Johna Terryho znesvěcovaly, že hráči ulevují cestu zpátky do plné kožešiny a byl to první, kdo zůstal na podlaze Suarezem, zatímco španělská strana vykročila na 52 minut.

, Bývalý dotek a povědomí Liverpoolu dopředu byl vznešený, zabíjel míč mrtvý před smyčkou míče přes Courtois.Zoumovo odhodlané úsilí vyčistit bylo zbytečné. Předvídatelná změna rytmických štěpení přišla o hodinu, nejpozoruhodnější příchod ve tvaru Costa, který se díval do nepohodlí a zamířil přímo do šatny . Suarez brzy odešel, ale Sandro skvěle zvedl plášť. Zachyťoval míč uvnitř oblasti, 20letý klouzal za dvěma výzvami, než se prohnul kolem Courtois. Dalším zvláštním cílem a jak Mourinho poslal Falcao na místo nebezpečí o dvě minuty později, Doufali, že něco podobného kolumbijskému. Šance byly nadprůměrné – akrobatický pokus o 77 minut letěl vysoký, široký a spíše beznadějný. O druhou příležitost padla Ramiresovi z Chelsea mnohem lepší příležitost, ale brazilský výstřel letěl na špatnou stranu zveřejnit.Chelsea si však zasloužil gól a přišel díky statečnosti Cahillové. Willianův volný kop byl propuštěn do oblasti a po tom, co se Španělé nedokázali vyčistit, se Angličanský mezinárodní hráč vydal na cestu Hromadou těl, aby poslal hlavičku do sítě.

Jeho odměna byla úderem brankáře Jordiho Masipa a strnulého nosu. Předsezónní nebo ne, Mourinho si užil svůj závazek k této věci.