Everton doska stretnúť a diskutovať o budúcnosti Bet365 tento týždeň

Roberto Martínez na pozíciu manažéra Evertona bude tento týždeň diskutovať s predstaviteľmi klubu, pričom katalánsky sa usiluje zachrániť svoju trojročnú funkciu v Goodison Parku.

Martínez, 42, trval na tom, že bol uvítací bonus Bet365 správny muž pre túto prácu a že Everton bol blízko k výzve pre trofeje po ich porážke čas-porážka Manchester United v semi-finále FA Cup v sobotu. Ale s nesúhlasom rastie medzi niektorými z fanúšikov, budú riaditelia Everton zvolávať diskutovať o budúcnosti manažéra.Roberto Martínez: existujú známky, ktoré som Bet365 získal šancu riadiť Everton vpred Čítať ďalej

Predseda Evertona, Bill Kenwright, je preslávený jeho lojalitou voči manažérom a bol natočený v žiarivom slova zmysle o Martíneze pred semifinále vo Wembley.Ale Kenwright už nie je hlavným akcionárom klubu po tom, čo britský a iránsky miliardár Farhad Moshiri získal vo februári 49,9% podiel a zmenil líniu rady Goodison. Moshiri nie je riaditeľom spoločnosti Everton, ale má vymenoval dlhodobého spolupracovníka, financu Alexander Ryazantsev, ako svojho zástupcu v predstavenstve. Vedúci výkonný riaditeľ Robert Elstone sa stal po rekonštrukcii Moshiriho riaditeľom Evertonu a spolu s dlhoročným režisérom Jonom Woodsom a Kenwrightom budú v sobotu Bet365 prebiehať rozhovory o budúcnosti manažéra pred zápasom v Premier League proti Bournemouthu.Woods opustil miesto v riadiacom boxe v Anfielde v 60. minúte od 4-0 porážky proti Liverpoolu minulý týždeň. Martínez priznal derby Merseyside a kravatu United Cupu predstavoval definitívny týždeň pre Everton a v Anfielde sa ukázalo šamblické zobrazenie, po ktorom nasledovala druhá semifinálová porážka kampane. S tímom 11. v Premier League, ktorý vyhral iba deväť z 34 zápasov a zaznamenal Evertonove najnižšie body v Goodisone na základe troch bodov za víťazstvo, manažér bol v Bet365 posledných týždňoch predmetom rozhorčených protestov.

Martínez sa v tejto fáze očakáva, že bude zodpovedný za návštevu Bournemouthu za to, čo sa môže stať rozvratnou príležitosťou.Niektorí fanúšikovia prišli do spoločenských médií, aby navrhli rôzne formy protestov v spoločnosti Goodison, ako napríklad masové Bet365 vychádzky alebo mávanie bielymi vreckami, tradičnou prejavou nesúhlasu v Španielsku.

more: športove stávky Bet365