FC Utrecht – Go Ahead Eagles 3:0

Piłkarze Utrecht ewidentnie w reprezentacyjnych przerwie zrównane myśli, a teraz w domu wyraźnie outplayed żółtodzioba z Go Ahead Eagles po wyniku 3: 0TH Mecze dominowały dobór i zdobył trzy punkty zasłużenie. Ze względu dodali ich drugie zwycięstwo w tym sezonie i są w tabeli na pozycji jedenastej z dziewięcioma punktami. Goście mają jeden punkt mniej i są w czternastej pozycji.

W ten sposób pierwszą poważną szansę na przyjęcie gości po pięciu minutach gry, ale bramkarz Winmasters bonus zdołał Ruiter cios skierowany na posterunku powrotem do pracy. Po piętnastu minutach gry przyszedł zagrożenie po drugiej stronie, ale po dwóch nagłówków piłka znalazła się w ramionach bramkarza Zwarthoed. Goście otwarcia dwadzieścia minut trzymając rywala i krok do przywództwa może dostać po dotknięciu strzał z czternastu metrów, które po prostu brakowało prawego słupka.

Po kolejnych rzutu rożnego pojawił się na posterunku powrotem i Ritzmaier przed nim pusty bramki, ale jego akrobatyczny mety na końcu sieci. Utrecht znakomicie przedarł się pod koniec pierwszego aktu, w 41 minut zajęło prowadzenie Giovanni trupy. Narážečce po ładnym strzale z kolei piętnastu metrów Zwarthoed Balon poszedł do przodu. Wtedy jeden z broniący się gracz przypadkowo odbita piłkę w kierunku lewego bramce.

Druga połowa poszła lepszego domu i zapewnić ich prowadzenie, gdy po ośmiu minutach gry. Po piękne podanie z lewej strony oszukane Haller z lekkim złącza kąta, piłka odbiła się po przeciwnej stronie Strieder Rico i granice jego polu bramkowym woleja wysyłane bezpośrednio pod poprzeczką. Po godzinie, gra może zostać zmniejszona, a zatem nadzieję ciągnąć przez Ritzmaier punktu zysku, ale z dobrej pozycji uderzył w siatkę boczną.

Został on ostatecznie zdecydował się w 65. minucie, on kompensowane trzeciego gola ulubionym Richairo Zivkovic i całkowicie odparty atak wroga. Zivkovic po prostopadłym Haller uniknąć Wysunięta a następnie přesprintoval obronie przeciwnika, zakończenie przechowywane głową i wyszedł z dziesięciu metrów po ziemi dokładnie prawego drążka. W pozostały przebieg pojedynku został rozegrany na zewnątrz, ani bramkarz miał więcej pracy.