Fotografické přenosy: Pierre-Emerick Aubameyang do Arsenalu?

Arsène Wenger by to nikdy neudělal. Ne proto, že se mu nelíbí chlad – i když to je fakt; Upřednostňuje typ dovolené, kdy trávíte svůj čas procházky po slunci a krajině kolem Zermattu a dokončíte den s upřímným jídlem fondue bourguignonne v restauraci Stadel; Nebo ten, kde prozkoumáte historii města Charente-Maritime ve dne iv noci, přečtete díla Jean-Pierre Desthuilliers a diskutujte o používání symbolismu ve své práci přes slušnou sklenici červené – ale také proto, že je chytřejší než Mill . Ve skutečnosti je tak chytrý, že přišel na to, kde jeho Arsenal strana musí zlepšit příští sezónu: vpředu. To je v pořádku.A ty jsi byl, ty Silly Billies, myslel si, že je to slušný obranný záložník, který potřebuje, když to udělá Francis Coquelin v roce 1999 a opět v únoru. Pffff. Každopádně je na cestě dopředu, že se chystá splácet své peníze, a to zejména vpřed: Pierre-Emerick Aubameyang z Borussia Dortmund. Aubameyang je unavený tím, že si musel hlupat po vlasech kvůli nízkému tunelu ve Westfalenstadiu a chce ven. Ale Němci nemají nic z toho. „Nemáme zájem o prodej Aubameyangu,“ vysvětloval jeden z jejich obleků, který při překladu do reálného hovoru znamená „dát nám 40 milionů liber a hodíme hodně štěstí na pár láhví Hela Delikat Curry Gewürz Ketchup“ .

Někde v Manchesteru je Louis van Gaal spadlý na židli. Pohled na jeho obličeji by měl ukázat, jak se cítí.Není to hněv – hněv se odpařuje ve směsi špinavých přísahostí a rozbitých obrazových rámců a jeden hodil M & S Count na nás kuře s bezprůvkovým oblékáním sendvič, který se nyní sklouzává po stěně – je to ještě více smutku nebo ještě lepší, srdce; Srdce zlodějů, kteří neměli docela to, co skutečně chtějí, opravdu chtěli pro své narozeniny. Napravo od židle je zelená kožená pohovka a kromě toho je rotační telefon s přijímačem trpícím prasklou páteří. Prostřednictvím tohoto přijímače uvedl Bastian Schweinsteiger, že by spíše poslouchal spoustu dvacátého somftu, který se o své výletě Glastonbury a jak skvělý je s jeho vibracemi a hudbou, a to všechno, co se děje za Manchester United. Je to srdce rozbitý Louis, ale srdce může zůstat jen tak dlouho v tomto oboru.Za pár minut telefon znovu zazvoní, ale tentokrát to bude Morgan Schneiderlin na trati. Řekne Ludvíkovi, jak to bylo vždycky jeho sen hrát pro klub s velikostí Manchester United a jak se vyrůstal, když je sledoval v televizi, když mu jeho rodiče dovolili, aby zůstal pozdě a že by měl chtít své služby, oni jsou dostupné. Louis se usmívá a řekne ano, ale je to jen polokoulený úsměv a nevlídný ano. Bastian byl ten, koho opravdu chtěl. Po několika okamžicích zazní telefon znovu. Bude to pan Nicolás Gaitán 10%. On také chce v Liverpoolu, všichni od Brendana Rodgerse k čajové dámce v jídelně k pozemku procházejí prsty, že Manchester City stále chtějí Raheem Sterling a jsou ochotni zaplatit asi 200 milionů liber za mu.Jinak, jak si budou moci dovolit 18 milionů liber, které řekli Barceloně, že zaplatí za Pedra a 67 milionů liber, které jim řekli, že mu dá Napoli za Gonzalo Higuaín? Když mluvíme o městě Manchester. ZNAČTE PAUL POGBA. Mlýn to může vzít víc a víc a bude – on, nebude – jazz. Stačí těšit těsto a udělat to. Není to, jako byste si to nemohla dovolit, že?

Pojď sem, pamatuj si na čas před dvěma lety – nebo to bylo tři? – když Tottenham zaplatil 17 milionů liber za Paulinho a všichni jsme se zasmáli, dokud slzy, které jsme vylialy, nestačily na zavlažování podstatné části jižní Austrálie? A řekli jsme, že nemá cenu, že to stojí za to. Ne teď, nikdy ne.Zdá se, že Guangzhou Evergrande nedostala zprávu, protože se chystají podepsat šek na tuto velmi stejnou částku – !!! – pro toho samého hráče! Stačí jen přidat několik vykřičník, abyste zdůraznili, jak směšný je pohyb. !!!!!!!!!!!! Tak jako tak. Pokud by Guangzhou a) nepřesvědčil Paulinho o výhodách plynoucích z jeho obchodu s jihovýchodní Čínou, nebo b) probudí a vůni kávy, Watford nebo Fenerbahce tam budou, aby vyzvedli kusy. Mluvíme o smíchu. Sunderland chtěl podepsat Sebastiána Coatesa, aby zvýšil svou obranu. Dobrý, jo?