Heurelho Gomesova dvojitá penalizační hrdinka pomáhá Watfordovi za West Brom

Turbulentní sezóna pro Saida Berahina klesla na další slabinu se dvěma penalizačními chybami, ale manažer West Bromu Tony Pulis nevinil útočníka za domácí porážku do Watfordu. 22- starý útočník uviděl oba útočníky, které zachránil brilantní Heurelho Gomes, jehož hrdinka zajistila, že první gól Ben Watsona zastavil šest zápasů bez výhry pro Hornets v Premier League.

Berahino , který měl v srpnu písemnou žádost o převod, kterou klub odmítl uprostřed několika odmítnutých nabídek pro něj z Tottenhamu a bojoval o fitness a formu od té doby, co jeho první trest udělal v 67. minutě, když ho Gomes potápěl napravo. Zbývající tři minuty brazilský brankář zopakoval svůj výkon a tentokrát se dostal na levou stranu, aby odklonil Berahina od brankového zásahu od spodního rohu sítě.

Na otázku, jestli se Berahino cítil po zápase, Pulis řekl: „Řekl bych, že je to podhodnocení.Je to opravdu zklamaný. Je to někdy krutá hra, ale stane se to. Dobrá útočníci chybí tresty. To je fotbal. Je dobrým hráčem. „Od doby, kdy jsem byl tady, byl vždy pokladníkem a vždycky byl kompetentní. Chtěl si vzít druhou. Myslím, že kdyby neměl žádnou důvěru, odešel by od něj. Nemůžete jít na něj, protože brankář fantasticky udělal druhou. Bylo to dobře udeřeno a bylo to skvělé šance. „Berahino nebyl jediným hráčem West Bromu, který Gomesovi našel v fantastické podobě.Třicet let starý si užíval bouřlivé odpoledne, produkuje inteligentní šetření, aby dvakrát zmaril Stéphane Sessègnona v první polovině a akrobaticky popřel Gareth McAuley krátce po poločase. 17 minuty když Adlène Guedioura snižoval pokutový kop z okraje oblasti. Na druhém konci, Sessègnon je dobře-hit volný kop přinesl parried save od Gomes před útokem West Brom pak dal odraz široký. Krátce poté byl Watford před námi. Kout Guedioura byl veden do vzdálenějšího rohu sítě bývalým hráčem Albion půjčce Watson. West Brom dobře reagoval na překážku a James McClean se rozběhl kolem dvou obránců, než se chytil ve dvou myslích na to, zda střílet nebo se pokusí překonat míč Berahino.Nakonec se nepodařilo a nic se nevyužilo. Těsně před poločasem vybojoval Craig Dawson a Salomón Rondón příležitost pro Sessègnona, ale jeho snaha byla skvěle odkloněna Dlouhý Watmore udeřil Sunderlandovi vítězství nad Norwichem v boji o přežití Čtěte více McClean poslal výstřel do bočního okruhu během jedné minuty od restartu před jiným prstem než Gomes, tentokrát aby pomohl McAuley hlavičce přes příčný pruh. Na druhém konci, Ben Foster produkoval podobnou pokutu, než aby popřel kapitána Watfordu Troy Deeney. „Jak jsem řekl, může to být někdy krutá hra,“ řekl Pulis. „Myslel jsem, že jsme hráli dobře. Byli jsme něco jako 40krát, 16 pokusů o gólu a dva penalizace a nic z hry.Jak se to stalo, prostě nevím. Ale takhle to někdy dělá, prostě nebylo náš den před brankou. Chlapci jsou zřejmě velice zklamaní, někteří z nich mají opravdu dobré výkony. „

Hostitelé nemohli najít cestu kolem Gomes. Vymazal svou učebnicu, když se blížil k polovině druhého půlku, když se rozběhl a přinesl Berahina. Nicméně, on se vykoupil tím, že zachránil pokutu útočníka West Brom. Albion aplikoval nějaký pozdní tlak a vypadalo to, že by byli odměněni, když Étienne Capoue uvrhl McCleana za druhé tresty.Berahino popadl míč, bystrý napravit, ale ještě jednou viděl jeho úsilí zachráněn Gomes jako FA Cup semifinalisté zavěšeny na pro tři body.

Watford manažera, Quique Sánchez Flores chválil svého gólmana . „Jsme rádi, že jsme neudělali hodně šancí, jen oba tresty, a když musel Heurelho učinit šetření. Je pro nás důležitý, „řekl. „Myslím, že čistý list je pro tým vždy důležitý. Nejsem si jistý, jak přesně bychom připustili dva tresty, ale on [Gomes] museli zachránit, to je normální.

„Jsme opravdu rádi, pro plnění Heurelho, protože je jedním z hlavních hráčů pro nás v této sezóně. „PASadio Mané zachrání bod pro Southampton proti lame Evertonu Přečtěte si více