Ladbrokes

ladbrokes sportSázková společnost Ladbrokes, pocházející z Velké Británie, byla založena v roce 1886. Ladbrokes se tak stala synonymem sázení a hraní her na internetových stránkách. První sídlo společnosti Ladbrokes se nacházelo poblíž městské části Strand v Londýně, později se sídlo Ladbrokes přestěhovalo na Hanover Square, nacházející se taktéž v Londýně.

Úplně prvními zákazníky společnosti Ladbrokes byly především členové britské aristokracie a lidé z vyšších společenských vrstev. Sázková společnost Ladbrokes vedla dokonce od roku 1919 žena, paní Helen Vernet.

Ladbrokes bonus: Sázka bez rizika 60 EUR
Typ bonusu
Sázka bez rizika
Výše bonusu v %
100%
Maximální hodnota bonusu
60 EUR
Přidání bonusu
ME60
Podmínky pro přidání bonusu
Po vsazení první sázky

Tato sázková kancelář v současnosti nepřijímá hráče z České republiky, zkuste si vybrat prosím jinou

Konec druhé světové války znamenal pro Ladbrokes obrovský pokles výdělků i klientely. Výsledkem špatné ekonomické situace po druhé světové válce a ztrát Ladbrokes bylo, že sázkovou společnost nakonec odkoupil Cyril Stein za pouhých 100 000 liber!

Stein se zapsal do historie firmy tím, že odmítal zákazníky, kteří nepocházeli z privilegovaných vrstev. Později ale zjistil, že toto rozhodnutí má špatný vliv na zisky, což by mohlo vést ke krachu Ladbrokes, a tak vytvořil reklamní kampaň, kde lákal k sázkám i lidi z nižších společenských vrstev. Cyril Stein byl také první, kdo zavedl pevné kurzy na fotbalové sázky. Společnost Ladbrokes díky ziskům začala sponzorovat i dostihové závody na území Velké Británie, což jí vydrželo dodnes. V roce 1966 vstoupila Ladbrokes na burzu s počáteční cenou akcií 1 milion liber.

ladbrokes shop

Roku 1994 spustila společnost Ladbrokes celonárodní loterii ve Velké Británii a za rok, v roce 1995, již byla hodnota společnosti Ladbrokes přes 2 biliony liber! Po roce 2000 začala společnost Ladbrokes investovat do internetových hazardních her.

V současné době Ladbrokes zaměstnává přes 16 000 lidí, z toho jen v Británii 14 000. Ladbrokes patří ke špičce v oblasti maloobchodní sázek ve Velké Británii, Irsku, Belgii a Španělsku. Kromě svých 2700 kamenných poboček provozují i internetové sázení.

ladbrokes kasino

Ladbrokes nabízí sázení na všechny fotbalové ligy. Nabízí 1×2 ale i přesné skóre, skóre v poločase. Ladbrokes nabízí také sázky na konečný výsledek fotbalového utkání, dvojitou šanci, sudý a lichý počet gólu či čas vstřelení prvního gólu. Co se týče evropských fotbalových pohárů, je nabídka Ladbrokes daleko pestřejší. Můžete tak kromě výše popsaných možností sázet i na střelce prvního gólu, ale také na výsledek po 15., 30., 45., 60 a 75 minutách hry. Můžete si také vsadit kolik gólů celkem padne nebo kolik bude dohromady rohových kopů.

Další možnosti sázení nabízí Ladbrokes na poli dostihů. Na koňské dostihy poskytuje Ladbrokes dokonce i přímé přenosy. Ladbrokes nabízí obrovské množství sportů, na které můžete sázet od amerického fotbalu až po šipky.

Ladbrokes poker

Na Ladbrokes si můžete zahrát i poker, a to v nepřeberném množství druhů. Zahrajete si od Texas hold ´em přes Omaha poker až po Five Card Draw. Turnaje Ladbrokes jsou velice populární a jsou uzpůsobeny hráčům všech finančních možností. K hraní online pokeru, či online pokerových turnajů, můžete navštívit online hernu, nebo si stáhnout specializovaný software, který je dělaný na míru Ladbrokes. Umožňuje například hrát až u osmi stolů najednou a i přesto je hra stále plynulá.

Můžete se také stát členem Ladbrokes klubu. Ladbrokes nabízí bronzové, stříbrné nebo zlaté členství. Jako nejvyšší členství je VIP. Pomocí takového poker Ladbrokes členství sbíráte pokerové body za účasti v turnajích, za sázky a placené poplatky. Zařazení do členské skupiny (bronzové, stříbrné, zlaté nebo VIP) získáte právě na základě získaných pokerových bodů za minulý měsíc. Pokud jste členem stříbrného klubu nebo dalšího vyššího, můžete pokerové body směnit za opravdové dolary.