Liverpool FC – West Bromwich Albion

Wydaje się, że na Anfield wyraźnego faworyta powitać wyprzedzeniem drużynę przegraną, West Bromwich, ale przez cały rok komplikuje życie wszystkich gospodarzy, a Liverpool tylko z trudem mogli na strzelca trawnik egzekwowania, a tym samym nie będzie całkiem taka niespodzianka, gdy punkty Pójdą do Midlands.

Destrkutivní taktyka Tony Pulis może nie być idealnym gratka dla niejednego fana piłki nożnej, czterdzieści sześć strzałów na bramkę w tym sezonie jest jeszcze nad Aston Villa najgorszym piśmie, ale w przeciwieństwie do ubiegłego cała liga, że ​​w Baggies ma swoje wady widoczne. Zebrane pięć goli w siedmiu ligowych wyjazdów prezentuje najlepsze boiska Defensywny przeciwników strzelił cztery gole, więc Bet365 bonus wystarczyło do trzech zwycięstw i dwa remisy też. Wyjścia szlachetne odcinku czasu od ostatniego roku, od poprzedniego jedenastu stracił tylko trzy razy.

Gracze Liverpool kibiców na meczach u siebie po prostu nie cieszyć się, mniej niż ich ośmiu trafień obchodzony tylko trzy jednostki i tylko Aston Villa udało się na własnej ziemi, aby zdobyć więcej niż jedną bramkę (ogólnie zrobili w lidze udało się trzy razy więcej stadiony Chelsea i Manchester City) , Ważnym czynnikiem, który będzie pojedynek zdecydować Phillipe Coutinho, który po kontuzji pokazał w czwartek bezbramkowym remisem na Syjonie na pół godziny, a publiczność będzie chętnie przewidzieć, czy i w niedzielę będzie rezerwistów, którzy przed szkoda strzelił cztery gole w trzech al.

Pojedynek, gdzie spotyka ww drugi ligowy nejpasivnější atak i Expekt przeciwdziałania sam, niezależnie najlepszą defensywie, podczas gdy Liverpool pozwolił czele przeciwników tylko 43 prób na bramkę, realizuje trzeci dziewięć wzajemnego zaangażowania. W pierwszym West Bromwich nigdy nie mógł zdobyć bramkę wszystkich turniejów i przegrał w drugiej ale nie zdobyć tylko dwa razy, za każdym razem w domu, nie pozostawiając tylko trzy punkty, aw 2012 i 2013 okazały się niezgodnie z wizyty przynieść zwycięstwo.

Zastępców Coutinho uzdrawiał chorych-bay Daniel Sturridge z powodu problemów z mięsień uda, z drugiej strony z urazami ostatniej rundzie, która odbyła się Stephan Sessegnona, natomiast z powrotem na polu pozycji Claudio Yacob zapasy po odbyciu kary.

wiecej: http://i-bukmacherzy.com