Německý Julian Draxler zaútočil na Bwin komfortní výhru proti Slovensku

Německo získalo své místo ve čtvrtfinále Euro 2016 se všemi hladkostmi, které lze očekávat od světových šampiónů v jednostranné hře v Lille, opět demonstrovat, že mají jen málo rovných pro nápadité projít a chytrý pohyb po celém na hřišti.

Joachim Löw bude čelit přísnějším problémům, než je Slovensko, Bwin neboť Španělsko nebo Itálie čekají v dalším kole, ale po čtyřech hrách bez cíle se pokrok německých lidí už zdá hrozivě, góly vstřelil sloupec, který teď vypadá mnohem zdravěji. Relativní nedostatek gólů ve skupině, žádný proti Polsku a jediný proti Severnímu Irsku, vyvolal obočí v některých čtvrtích, osm minut.Jérôme Boateng si staví balón po levé straně. Zdá se, že stupeň rozehrává ve vápně vše, co posílá Matus Kozacik za dres, jenž míří na břevně. Pravděpodobně došlo k nejmenším dotykům od Milan Skriniar po cestě, ale ne výrazné prohnutí. Zápas byl vždy na cíl a hráč, který si po 63 vystoupení nárokoval svůj první mezinárodní gól, nepotřebuje žádný nesmysl, že by byl udělen jinému. Německo / Slovensko: Euro 2016 – jak se to stalo Přečtěte si více

Zdálo se, že by Slovensko mohlo zhoršit, když Martin Skrtel vydělal rezervaci a čtyři minuty udělil pokutu, ale Mesut Özil mu udělil Bwin odvolání s bodovým kopnutím, které bylo Kozáčkovi příliš snadné, než aby zachránil.Skrtel byl potrestán za to, že Mario Gómez se vrátil zpět, když se pokusil dostat kříže od Thomas Müller. Bylo to těžké se snažit o to, aby se Skrtel dostal do Liverpoolu nejvíce zápasů v Premier League, ale rozhodčí měl pravděpodobně pravdu, když rozhodl, že protizákonně vyrazil protihráčem a ukázal na místo. Özil se zdálo, že se nemůže rozhodnout mezi silou a umístěním a nakonec poslal jemný pokutový kop v pohodlné výšce, aby brankář dosáhl. Mézut Özil

Ozil měl šanci učinit pokutu z Gómezova knockdown uprostřed první půlku, ale vyvrtávaly poprvé za sebou.Hráč Arsenalu pak dodal kříž, od něhož Müller mířil, ale Özil nebyl tak účinný, když se mu podařilo proklouznout míče, protože byl v předchozím zápase se Severním Irskem. Bez jeho inspirace Německo v druhé polovině prvního poločasu se dostal do varu, a to Bwin dokonce i do té míry, že Jurajovi Kuckovi dal šanci na to, že Manuel Neuer musel být v jeho akrobatickém nejlepším kroku, ačkoliv situace byla vykoupena, když Gómez vstřelil druhou gól ve dvou hrách pár minut před přestávkou. Po tvrdé práci Julian Draxler těžko utekl, prolétl doleva po levé straně a přenesl míč směrem k cíli, aby Gómez opustil nejjednodušší příležitosti ze šesti-yardové linie.Slovensko možná doufalo, že dosáhne tohoto intervalu bez dalšího poškození, avšak dvouúrovňové rozpětí bylo slušným odrazem německé nadřazenosti. Marek Hamsík se snažil co Bwin nejlépe, ale Mats Hummels a Boateng se vždycky cítili dobře.

To znamená, že jejich dokonalý defenzivní rekord byl ohrožen, když nedorozumění nabídlo Slovensku šanci na přestávku na začátku druhého polovina. Zpočátku se překrývaly dvěma lidmi, zatímco německá zázemí se snažila o reformu sama, ale nemohly včas vyfotit příležitost ke střelbě a nakonec Kucka vynaložila na Neuera. Jediné starosti o Německo jako druhou polovinu sledovalo vzorek prvního, který se stal plochým a bezmocným, že Müllerův turnaj má ještě vzlétnout. Löw by jistě rád dal více gólů brzy ve své další hře.Řekl: „V rozhodujících okamžicích zápasu Bwin musíme být silnější. První strany, které jsme hráli, nebyly top 10 týmů. Musíme se zbavit našich šancí. „Löw prochází některými jeho mnoha dopřednými možnostmi ve Francii a dává tahat čas Draxlerovi, André Schürrleovi, Mario Götzeovi a Gómez, ačkoli Müller zůstává konstantní a má ještě skóre. Je vždy obtížné přesně vyřešit to, co Müller přináší německé straně, pokud nezaznamenává ani nepomáhá, a někdy zde se zdálo, že zpomaluje řadu útoků.Impozantní Draxler – kdykoli vpřed jde, ukradl svůj prostor a trochu svého hromu s třetím gólem Německa po hodině a potrestal Jan Gregus špatně vyčleněným clearem s dobře provedenou volejbalí.

Draxler udělal cestu Lukasovi Podolskemu krátce poté, aby se dostal na schvalování německých fanoušků, a s Neuerem pracujícím jako zametač Bwin  Espana blízko středu kruhu Německo hrálo zbytek hry, takže již vyčerpané soupeři honili míč po celém rozteč. Jednalo se o snadné vítězství, snad snadnější než některé z skupinových her, ale i tak bylo v Německu smysl, že hraje v sobě. Zatímco další kolo bude představovat mnohem více testů, zdá se, že stále existuje prostor pro zlepšení.