Newcastle Jets překonává společnost Phoenix díky společnosti Morten Nordstrand

Dvě kvalitní povrchy z bývalého dánského mezinárodního týmu Morten Nordstrand v jeho prvním startu pro Newcastle daly Jets 3-2 A-League vítězství nad Wellingtonem na Hunter Stadium.

32-letý dosáhl v 53. a 73. minutách svých prvních gólů v Newcastle ve čtvrtém vzhledu, když Jets v sobotním poločase v sobotu v zápase o 20 bodů bojoval z nedostatku 2-1. FFA grant Wellington Phoenix 10-leté A-League rozšíření licence Čtěte více Wellington vedl díky dvojitému od druhého hráče útočníka Hamish Watson, který odešel po boku muža dolů od 71. minuta po Sportingbet copping druhé žluté karty.Jeho první, ve 42. minutě, byl pro faul Daniel Mullen a jeho druhý byl pro kopnutí míče pryč na volném kopu Jets.

Nordstrand dělal Phoenix zaplatit o dvě minuty později, když on skóroval s nízká stávka po výměně jeden-dva s Enver Alivodic ho dal blízko k cíli. Dřívější Nordstrand vytvořil třídní stávku pro ekvalizér. Po kouli od Leonarda mu dal prostor jen uvnitř 18-yard box, Dane zkroucil jeho pravé nohy střílel uvnitř vzdáleného post. Wellington otevřel bodování, Sportingbet když roh Michaela McGlincheyho pohlédl na hlavu Jet Steven Ugarkovićovi předtím, než našel neoznačený Watson, který si připsal svůj první A-League gól s úderem na pravou nohu. Jets byl na rovných termínech pět minut později s vlastním gólem bývalého obránce Newcastle Andrew Durante .Leonardo dal Alivodiče do prostoru, než srbský kříž našel Durantovo koleno a zadní část sítě. Wellington se ujal vedení v 37. minutě, když Watsonovu stávku převedl šanci vytvořenou Blake Powell. Roli Bonevacia dal Powell na gól s krásnou přes míč před útočníkem dotek našel Watson neoznačený před brankou. Vítězství zvedl osmou-umístěný Newcastle na 23 bodů, zatímco Wellington, kdo měl jejich Sportingbet budoucnost v A-League nejméně v příštích čtyřech letech v pátek zůstala devátá na 19.