Päť hráčov, ktoré sa mohli ukázať ako kľúčové pre Austráliu na Svetovom pohári žien

Bez prehrávača, ktorý v uplynulom desaťročí vzrušoval a rozzúril fanúšikov a trénerov, sa v poslednom desaťročí nedá spustiť žiadny zoznam. Merkúrsky a vzácny talent, De Vanna má potenciál pre vznešený, ako to dokazuje jej cieľ FIFA v roku užšieho výberu; Ale často tiež vytvára dojem, že červená hmla alebo červená karta nie je nikdy príliš ďaleko.

V deň, keď ju nemôžete zastaviť – opýtajte sa norských obhajcov na majstrovstvách sveta 2007, Kde štyri góly v celom turnaji videli De Vannu vybrali v hviezdnom tíme. A predsa Lisa De Vanna nie je vždy sama pripravená hrať. Má svoje tréningy s trénermi a spoluhráčmi, ale rozhodnutie Alenu Stajčičovi odmeniť jej 99 vystúpení a tretieho majstrovstiev sveta Kampaň spolu s kapitánom môže mať De Vannu rešpekt, ktorý si zaslúži.Toto, spolu so bet 365 stavky skutočnosťou, že Caitlin Foord, Sam Kerr, Kyah Simon a Ashleigh Sykes dýchajú na krku na začiatok, mohli využiť najlepší De Vanna.

Matildas fanúšikovia Prekrížiť prsty – môže trvať len chvíľku De Vanna božskej rozhodnúť o neuveriteľne tesnej skupine.Elise Kellond-Knight

V tíme plnom ‚názvov‘ to môže byť jedným z Matildas „Zdanlivé“ menšie svetlá „, ktoré sa v Kanade dokazujú ako kľúčové.Zatiaľ čo Matildas útočiace možnosti sú tam s najlepšími na svete, žiaden hráč nebude mať väčšiu zodpovednosť, že Kellond-Knight, pokiaľ ide o ochranu tímu v prechode.

Mal by sa ticho hovoril Brisbane Roar Stredopoliar dostať kľúče pred Teresa Polias (alebo dokonca Alanna Kennedy) v dôležitú úlohu No6, očakávať, že jej schopnosť prezerať späť štyri, pokrytie záchvaty Steph Catley, a všeobecne pomalé opozičné útoky, sa ukázalo ako kľúčové pre Matildas. Je to mimoriadne dôležitá úloha v taktickom systéme Alena Stajcica – Claude Makelele na Zinedine Zidane z Katriny Gorry, ak to bude – a schopnosť Kellond-Knighta čítať hru, kontrolovať tempo a dať sa o tom, kedy By to mohlo byť rozhodujúce. Byť domácim stavkove bonusy spoluhráčom s Gorrym a Tamekou Butt (ak by našla minúty v strede), toto chápanie by mohlo byť lepidlom, ktoré drží stredné pole Matildase.Bola posúdená technickou komisiou FIFA, aby bola hodná celovečerného tímu na majstrovstvách sveta 2011; Dúfajme, že štyri roky sa Kellond-Knight len ​​lepšie.Michelle Heyman

Je zriedkavé, že jedna strana vstúpi hlboko do turnaja bez toho, aby mal out-and-out goalgetter; A zatiaľ čo Austrália sa bude ťažko spoliehať na to, kto vyhral závod na vyplnenie dvoch širokých dopredu počiatočných lôžok, ak by Michelle Heyman začala centrálne, mohla dokázať srdcový tep na útok Matildase. Uprednostňoval Kate Gill v Asijský pohár finále v roku 2014, Heyman preukázal viac ako hrst pre majstrovstvách majstrov sveta v Japonsku, a napriek tomu ukázal chvíle zbytočnosti, že tímy, ktoré dúfajú, že idú hlboko do turnajov si nemôžu dovoliť. Napriek päťdesiat plus gólov doma , Heyman má takú schopnosť Alexa Brosquea byť v tak mnohých skvelých scoringových situáciách – vo veľkej miere kvôli vlastnej vynikajúcej práci počas zostavovania – a to nie je dosť premeny, možno toľko, koľko by malo.

V posledných piatich šiestich mesiacoch sa však Heyman dostal do hĺbky, keď našiel zadnú časť siete a keď sa Stajcic úplne vyhol Gillovi z tímu, zdá sa, že sa jednoznačne upevnil ako najlepšie číslo 9 v artillehu Matildas. P>

Ostrý a klinický proti Vietnamu v Matildasova rozlúčková hra, pozrite sa na Heymana, aby hádala a hádala obranu opozície – bude dúfať, že do svojho repertoáru pridá ciele blázince, ak má maximalizovať príležitosti Austrálie na špicatom konci. Emily van Egmond

Vedúci generácie Matildase „Ďalšia je pozoruhodná dvadsaťjedenročná Emily van Egmondová.So štyridsiatimi medzinárodnými čiapkami už pod svojim opaskom bol kapitán Newcastle Jets (a dcéra bývalého trénera Garyho) vyčlenený ako budúci vodca menovaný za jedného z dvoch viceprezidentov tímu.

Agresívne, A zdatný boot, van Egmond je box-to-box stredopoliar, ktorého partnerstvo s Katrinou Gorry by mohlo byť jedným zo skutočných silných stránok tejto strany Matildas. Pozrite sa na to, ako sa dostať medzi ciele, pričom neskoro beží z polovice je rysom impozantných vystúpení Matildase za posledných päť mesiacov. Nadaný špecialista na voľný čas, môže takmer jednoducho otočiť zápasy (Rovnako ako ktokoľvek, kto sleduje rozhodujúcu sezónu v rozhodujúcej sezóne W-League 12, môže zápas s FC Sydney dokázať).V skľučujúcom otvorení proti tímu USA, povaha van Egmondu a veľká reputácia hry budú kľúčom k tomu, aby inšpirovala tých okolo seba.Melissa Hudson Je riskantné naznačiť, že jeden z tých, ktorí by mohli mať zásadný rozdiel, je hráč, ktorý v Kanade dokonca ani nevidí čas na zápas; Ale to je skúsenosť, ktorú má Hudson (née Barbieri), jej vplyv v šatni samotnej by mohol byť kľúčový.

Zdá sa, že prebytok požiadaviek v roku 2011 na strane klubu Melbourne Victory s mladou brankára Brianna Davey podal No1, veterán ukázal neuveriteľnú odolnosť a silu odraziť sa späť na Adelaide United, vyhral W-League Brankár roka v roku 2013/14; A ďalšia hviezdna sezóna zrejme nútila Stajcicovu ruku.

Hlavička k štvrtému Majstrovstvu sveta, Hudson nie je len fontom neuveriteľných znalostí pre mladý tím Matildas, ale je aj živým spojením k pozoruhodnému zážitku Ako sú Cheryl Salisbury, Jo Peters a Heather Garriock. Lydia Williamsová môže dobre prikázať, aby začala v cieľoch pre Matilda, ale dokonca aj konkurenčný tlak od Hudsona ju urobil Hry zázraky – istý „držiteľ na vrchole svojich síl bude nutnosťou pre Matildas, s tromi úžasnými útočiacimi stranami, ktoré sa objavujú v skupine.

zdroj: http://stavky1x2.com/bet365/