Real Madrid udržuje tlak na vedoucí Barcelony s lehkým výhrou v Getafe

Karim Benzema zajistil, aby Real Madrid udržel tlak na Barcelona tím, že vstřelil jeden gól a pomohl na dalších dvou, když Getafe byl vlevo podveden 5-1.

Isco a Gareth Bale, aby získali výsledek bezpochyby brzy ve druhé polovině.Poté, co James Rodríguez udělal to 4-1, Cristiano Ronaldo zakončil sedmou pořadí vítězství ligy Real Madrid v době zastavení, přičemž jeho osobní shodu gólů La Ligy pro tuto sezónu do 31. Madrid, který minulý týden pokročil do semi-finále Ligy mistrů proti Manchesteru City, obsadil druhé místo z Atlético Madrid, přinejmenším do neděle a přestěhoval se do jednoho bodu v Barceloně. „Děláme naši práci a přiblížíme se , „Prohlásila Zinedine Zidaneová, jejíž tým v Barceloně dosáhl o 12 bodů pouze čtyři zápasy. „Budeme posílat o jeden bod za sebou, ale nemůžeme se na to podívat.“ Barcelona se pokusí ukončit tříměsíční neúspěšný běh proti Valencii v neděli, kdy Atlético bude hostit Granadu.Strana Diego Simeone, která tento týden vyloučila Barcelonu z čtvrtfinále Ligy mistrů, aby se vyhnula s Bayernem Mnichovem, trať Barcelona tři body. Po tomto víkendu zůstanou pět kol.

„Vždy jsme říkali, že se nikdy nevzdáme,“ řekl brankář Madrid Keyor Navas. „Musíme vyhrát zbývající zápasy a uvidíme, co se stane.“ „Snažili jsme se. Odnímám postoj mého týmu, „řekl Esnáider.Přesto, i přes Getafe je nejlepší úsilí, Madrid překonával jejich bojující crosstown soupeře. Ronaldo, který udeřil hat trik v úterý vést Madrid návrat nad Wolfsburg v Lize mistrů, udeřil post brzy a vlny útoků sledoval před Benzema je průlom, když on použil jeho pravou nohu zamést na Rodríguez kříži. On pracoval jeden-dva míří kombinaci pomoci Isco dělat to 2-0 před půl-time, a jeho pass nechal Bale romp předtím, než porazil Vicente Guaita v 50. minutě. Pablo Sarabia získal Getafe útěchový gól s šesti minutami zbývající před tím, než Rodríguez a Ronaldo udeřili do Madridu.