Slaven Bilic se obával, že Blackburn způsobí další rozrušení FA Cupu na West Ham

Sedmý v Premier League a stále bzučení z vzrušujícího vysokého inspirace Angelo Ogbonna záhlaví, který smyčkou za Simon Mignolet v poslední minutě jejich opakování proti Liverpoolu, West Ham United jsou těžké favorit dosáhnout posledních osmi FA Pohár na Sportingbet úkor Blackburn Rovers, kteří jsou v šampionátu osmnáctým a Jordan Rhodes prodal Middlesbrough minulý měsíc. Jako bývalý hráč West Ham však Slaven Bilic neberou nic za samozřejmé.Před devatenácti lety byl součástí strany, která přišla ve čtvrtém kole Ligového poháru do Stockport County, Iain Dowie, který skončil mrzutým osmem utkání bez branek tím, že do své sítě vypustil kalamitní hlavičku, než ho následovali s třetím okrskem z FA Cupu v ruce Wrexhamu o měsíc později.West Ham Slaven Bilic „vykuchal“ po nejnovější Andy Carroll zranění úpadek Přečtěte si více

Bilic byl schopen vzpomenout na zuřivost, která vylial z teras Upton Park po 25-yarder Kevin Russell v 90. minutě vyhrál replay pro Wrexham. „První hra, kterou jsme hráli, byla 1-1 v Wrexhamu a nehrála jsem, protože se v ten den narodil můj syn Leo,“ řekl manažer West Ham. „Bylo to 4. ledna 1997. Byl jsem v nemocnici a Hugo Porfírio skóroval přesně v okamžiku, kdy se narodil můj syn.Přehrávání zde, to byla jedna z opravdu špatných vzpomínek. Na koních Sportingbet byla policie a to proto, že fanoušci chtěli, aby předseda podepsal útočníka. „“ Bavili jsme se. Nedostali jsme hodně gólů, ale nemohli jsme vstřelit a Wrexham přišel a na konci hry skórovali skvělý gól z 25 yardů. Poté jsme podepsali Johnnyho Hartsona a Paula Kitsona a zůstali jsme. “

Jedná se o jiné časy. West Ham se snaží tlačit na evropské místo a nedávno přesvědčili svého nejlepšího hráče, Dimitriho Payeta, aby prodloužil svou smlouvu do roku 2021. Nicméně, zatímco Bilic by nebyl tak daleko, jak srovnávat porážky Stockport a Wrexham Sobotní zápas proti Blackburnu, West Ham cestuje do Ewood Parku vyčerpán zraněními.S Andy Carroll vyloučit po dobu dvou týdnů s napětím třísla, Enner Valencia potýká s problémem kotníku a Diafra Sakho nebude díky návratu k tréninku až v pondělí, Emmanuel Emenike je nastavena na startu přední poprvé od Sportingbet svého úvěru pohybují od Fenerbahce , zatímco Michail Antonio je pravděpodobné, že vyplnit v pravém-back, protože Joey O’Brien a James Tomkins jsou zraněni a Sam Byram je pohár vázané.

Bilic byl plný chvály pro Blackburn a poznamenal, že 61% z jejich cílů bylo zaznamenáno ze setů.West Ham se mohl vrátit k zádech tři na zemi, kde se Stoke City a Swansea City setkali s hrozivým koncem v poháru v loňské sezoně.

„Nedělej si chybu, očekávám velmi těžkou hru, „Je to velké překvapení, pokud klub jako Blackburn doma porazí na Premier League ve FA Cupu,“ řekl Bilic. „Stalo se to mnoho, mnohokrát předtím.“ Před rokem se sezóna West Ham rozpadla, když v pátém Sportingbet kole ztratila 4: 0 do West Bromwich Albion. To byl začátek konce pro Sam Allardyce a zatímco Bilic má v banku mnohem více úvěrů než jeho předchůdce, Chorvat ví víc než většina, že West Ham zřídkakdy dělá věci jednoduše.