ŠVÉDSKO – BĚLORUSKO 1

Domácí prostředí dokáže opravdu divy. Přesvědčujeme se o tom pravidelně na evropských i světových akcích a jinak tomu není ani na letošním hokejovém šampionátu v Bělorusku . Domácí hráči , kterým na posledních třech mistrovstvích patřilo čtrnácté místo, se kvalitními výkony ve skupině probojovalo už do čtvrtfinále. Tam ale narazí na kvalitní Švédsko . Doposud však na top týmy ( Rusko , Finsko , USA ) nestačili a otázkou je , zda uspějí se Švédy .

Jak jsme již zvyklí, “ tři korunky “ podávají na turnaji velmi dobré kvalitní výkony . Dosud neprohráli v řádném hracím čase ani jediný zápas ( na Kanadu nestačili v prodloužení ) . Případné zaváhání ve čtvrtfinále by věru bylo obrovskou senzací .

přesný výsledek 3:2

Svěřenci Glena Hanlon nechají proti Švédům na ledě všechno. Vpřed je bude hnát i do posledního místa zaplněná aréna . Domácí publikum vyburcuje své hráče k tvrdé hře . Z vítězství v řádném hracím čase se ale podle mého názoru budou těšit Švédové . Kdybych si měl tipnout přesný výsledek, zkusil bych 3:2 .