Užijte si slunce, zatímco někdo jiný dělá lov

SCANDINAVSKÉ PÁNY A HVĚZDNÉ LVĚTY Po velmi dobrém vyrovnaném Švédsku proti Portugalsku se zajistilo, že obě strany postoupí z jejich evropského šampionátu pod 21 let na úkor Itálie a Anglie, italský dopředu Stefano Sturaro tweeted Že „psi slaví na mrtvolách lvů, myslí si, že vyhrál, ale lvi zůstávají lvi a psi jsou stále psi“. Není to zřejmý italský idiom, který znamená něco podobného „fair play, nejlepšímu družstvu vyhrál“, ale spíše skutečnému skutečnému invektivnímu lvu a psu.

A tak se stává evropská hierarchie pod 21 let: psi psí lvy, zatímco tři lvi jsou jedinečně nepříznivá kombinace.Opravdu byste si mysleli, že několik lvů bude těžké porazit, požehnané, protože mají schopnost pracovat s tempem, odhodláním, týmovou prací, ostrými drápy a působivými špičáky. Ale tito jsou mladí, samečtí lvi, zvyklí si na slunci celý den, zatímco někdo jiný dělá lov. V závěrečné analýze jsou jedinými skutečně působivými špičáky ty švédské tzv. Psi.

Vítězství 3: 1 mladé Anglie v Itálii v noci znamená Gareth Southgate po boku skupiny B po dalším nešťastném letním turnaji. Za těchto okolností měl trenér málo možností, než připustit naprostou nešťastnost svého národa a okamžitě odstoupit z jeho pozice.Který se rozhoduje prohlásit, že Anglie chystá vyhrát mistrovství světa a že by byl rád, kdyby to byl zvlášť záhadný.

„Mám dohodu, že zůstanu dál, rád bych zůstal,“ prohodil a řekl, že cílem vyhrát skutečný, vyrostlý světový pohár do roku 2022 není „nerealistický“ Dvě slova, která byla, když byli jen zvyklí na to, aby byli „spravedliví“ a předstoupili výraz „ale divoce a absurdně fantazijní“, že by bylo něco přijatelného, ​​ale mluvená v izolaci vypadá trochu hloupě. „Myslím, že jsme měli nějaké obrovské příběhy o úspěchu, pokud jde o jednotlivce, kteří prošli programem,“ dodal Southgate. „Myslím, že lidé se na to budou dívat, když se rozhodnou.“

Pojďme na to chvíli přemýšlet.Zamyslete se zejména s procesem, který probíhá v programu „fotbalu mladších 21 let – proces známý mimo fotbal jako“ stárnutí „. Southgate v podstatě bere na vědomí skutečnost, že někteří lidé, kteří byli mladší než 21 let, jsou nyní o něco starší, a argumentují tím, že by měl mít možnost vidět zbytek své smlouvy. A když skončí v roce 2017, doufejme, že pravomoci, které jsou na FA, rozpoznají skutečnost, že například Harry Kane bude 23 let a okamžitě odmění nadhodnocenou taktiku novou dohodou.

Mluvit o Kane, útočník v Tottenhamu se ukázal být lepší při analýze východu Anglie, než tomu bylo v prevenci. Na otázku, proč se tým rozpadl, řekl: „Je těžké říci, ale to se musí změnit.Jak říkám, není skutečný důvod. Musíme na tom pracovat dál. „Když změníme, co je těžké říct a neustále pracujeme na žádném opravdovém důvodu, naši mladí lidé by se nakonec mohli triumfovat. Southgateova práce na příštích pár let, kdyby se ukázalo, že má ještě jednu, je jasné.

A on má jednu další slámu, aby se držel: trenéra je přezdívka Nord; S Dánskem, který překonal skupinu A a Švédsko, které prolétá skupinou B, 50% semifinalistů je Nordic. Možná by to rád vzal i za to. KAŽDÝ DEN POP! Fotografie: Screengrab

„Existují také fotografické důkazy, které ukazují, co se stalo a provokace. Předkládám televizi obrázky a fotografie.“Uruguayský trenér Óscar Tabárez žádá spravedlnost pro Edinsona Cavaniho, který nejen musel vydržet anální zkoušku z čínského Gonzalo Jara, ale pak byl vyslán za to, že dělá druhou odmocninu kořisti v odvety.

„Včerejší přesto chcete ještě víc? Že „jako úspěšný kleptománský vasektomista, Roberto Firmino je velmi dobrý zloděj míče.“ Postupy vasektomie (pro vás, pro mě atd.) Nezahrnují odstranění „dvou zeleniny“, na rozdíl od nechemické kastrace, která to dělá. Myslel bys, že po všech těch letech psaní písniček byste tohle věděli. „- Derek McGhee (a 1 056 dalších).“ Konečně – použití pro můj lékařský titul.Správný termín by byl orchidektomista, předpokládám, ale pravděpodobně by to dělali přednost urologovi. „- John Moore.“ Riziko znějícího trochu podrážděného vypadá, že nová signatura Liverpoolu Roberto Firmino hraje ve stylu, který se nijak neliší Brazilský Andy Carroll. Jistě nemohli udělat stejnou chybu…““ Toby Vye. „“ Opravdu FAI odmítá zprávu tvrdící, že hráči Republic O’Ireland byli údajně zaplatili 10.000 dolarů každý, aby zabránili zranění Lionel Messi během roku 2010 Přátelský v Dublinu. Paul McShane, John O’Shea, Richard Dunne, Kevin Kilbane, Kenny Cunningham, Darron Gibson a Keith Andrews byli v noci v týmu.Bylo by bezpečnější (a zábavnější) nabídnout 10.000 dolarům každému, kdo by se mohl dostat dost rychle, aby se dostal do šesti metrů od Messi. „- Nick Murphy. Je pravděpodobné, že když čtete tento čaj – včas fotbalový e-mail, jste téměř určitě svobodný. Ale nebojte se – pokud byste chtěli najít spolek nebo lásku, zaregistrujte se zde, abyste si prohlédli profily takového erudovaného, ​​společenského a přátelského lidu, který by za normálních okolností nikdy nechtěl s vámi jít ven.A nezapomeňte, že to není odmítnutí, které vás zabije, je to naděje.BITS AND BOBS Southampton přijal 12,5 milionu liber, které Liverpool vystřelil z nedávno otevřeného tunelu od St Mary’s do Anfieldu Pravý zpátečník Nathaniel Clyne.

Hráči týmu Aston Villa mohou očekávat, že zůstanou na nohách více v příští sezóně poté, co byl Ray Wilkins přiveden, aby pomohl Tactics Tim jako asistenta trenéra.

Napoli měli jít na Magický kruhový objezd a ocenil Gonzalo Higuáin za pouhých 67 milionů liber.

Gerard Deulofeu se vrací zpět na Everton za 4,2 milionu liber s instrukcemi, aby se pokusil o to, aby tým hrál znovu jako 2013-14. „Gerard potřebuje žádné představení nikomu u Evertonu,“ dodal Roberto Martínez.

A Bournemouth konečně přesvědčil někoho, aby přišel a měl jít na penny-výherní automaty.Full-back Tyrone Mings vstoupil z Ipswichu do klubového rekordu o 8 milionů liber. STÁLE PŘEJÍCE VÍCE? Facebook Twitter Pinterest Uneasy exportuje: Ashley Cole a Micah Richards. Foto: Luciano Rossi / AS Roma přes Getty Images Je to náhoda, že nejlepším výkonem světového poháru v Anglii od roku 1966 byl v roce 1990, v době, kdy více zahraničních nadaných talentů hrálo v zahraničí? Amy Lawrenceová rozhodne.

Byl někdo horký nebo byli všichni ne? John Ashdown ohodnotí Gareth Southgate a jeho Anglii mladší 21 let po jiném neuspokojivém výkonu na hlavních šampionátech. Co přesně Lionel Messi nazval zatížením boludezem? Marcela Mora y Araujo dává na zoufalství argentinský šepot.

Kdo má sílu?Německo, podle Caitlin Murray, který pořadí zbývajících osmi stran ve Světovém poháru žen.

Montages! Tolik montage na mistrovství světa v tomto týdnu Classic YouTube. PŘIHLÁŠENÍ NA FIVER

Chcete vlastní kopii našeho bezplatného e-mailu pro čaj včas odeslaného přímo do doručené pošty? Zastavila se vaše pravidelná kopie? Klepnutím sem se zaregistrujte.

‚ZDARMA ZDARMA‘